03.10.2022 / 21:16
   
 

Доктор Гетьман Олеся Ивановна

Семейный доктор. Доктор-диагност (специалист по всем видам диагностики: лабораторная, радиологическая, клиническая).

 

Кому потрібні аналізи на лямблії?


Января 27, 2010
У здорових людей специфічні антитіла до лямблій в сироватці крові відсутні.
  • Зараження лямбліями супроводжується активацією іммунної відповіді організму - виробляються специфічні секреторні антитіла та іммунні комплекси, дія яких направлена на виведення празитів з організму.
  • Маркери специфічної імунної відповіді – антитіла, можна вявити в сироватці крові інфікованих, та в калі, так як активується місцевий іммунітет слизової кишківника. Антитіла Ig М та Ig А з;являються на 10-14 день з моменту зараження, та зникають через 1-6 місяців після лікування.
  • Високо інформативним аналізом - є аналіз ПЦР на виявлення ДНК лямблій в калі, та інших секретах, але цей аналіз не доступний широкому загалу і використовується переважно в наукових дослідженнях.
  • Іммунітет після перенесеної інфекції ненапружений і не стійкий, тобто у здорових людей специфічні антитіла до лямблій в сироватці крові відсутні.
  • Підтвердженням інфекції може бути наявність підвищеного рівня еозинофілів в загальному аналізі крові.
  • Виявити цисти та інші елементи лямблій в калі можливо не більш, як в 5% випадків. Такі дослідження необхідно проводити багаторазово: від 2-3 до 7 раз з інтервалом 1-2 дні. А повторювати через кожний тиждень 4-5 разів.
  • Клінічно з лабораторним підтвердженням лямбліоз виявляється в 43% випадків. Без належних клінічних проявів в 49%, а безсимптомно 25-28%Смотрите также:

 

Популярные блоги:


Новости

Овощи помогают предотвратить и даже обратить вспять рак
16:32, 11.03.2011
Ученые из Университета штата Алабама (University of Alabama) сообщают, что такие овощи как брокколи и капуста богаты на полезные вещества, которые могут помочь предотвратить и даже... далее


Семьям, воспитывающим онкобольных детей предоставят 50% льготу на оплату услуг ЖКХ
09:08, 10.03.2011
В Сумах семьи, воспитывающие онкобольных детей, по решению местных властей получат 50-% льготу по оплате услуг ЖКХ. Из городского бюджета на покрытие этих расходов выде... далее


Украинские хирурги без скальпеля проводят уникальные операции на печени (видео)
08:49, 10.03.2011
Харьковские врачи нашли способ без скальпеля удалять опухоли на печени. В Институте общей и неотложной хирургии изобрели аппарат, который при помощи тонкой струи углекислого газа о... далее

Р РчР№С'РёР_Р_@Mail.ru