04.10.2022 / 19:59
   
 

Доктор Гетьман Олеся Ивановна

Семейный доктор. Доктор-диагност (специалист по всем видам диагностики: лабораторная, радиологическая, клиническая).

 

Діагностика папілломавірусу людини


Мая 20, 2010

Якщо ви вирішили пройти лабораторне обстеження на папілломавірус людини, тому що маєте бородавки, тоді звертаю вашу увагу, що вульгарні бородавки діагностує лікар дерматолог під час огляду.

Для виявлення вірусу папілломи людини використовується лише метод ДНК діагностики за допомогою полімеразної цепної реакції. Лабораторно проводиться аналіз урогенітального мазка, щоб діагностувати інфекцію, яка може викликати рак шийки матки.

Аналіз крові не проводиться, тому що антитіла до вірусу папіломи людини не виробляються в діагностичному титрі.

Чоловікам і жінкам до 30 років проходити регулярне тестування на виявлення вірусу папіломи не рекомендовано. Найчастіше інфекція у них проходить самостійно за 1-2 роки. Найбільшу цінність аналіз має для жінок після 30 років, у яких виявлені атипові клітини при профілактичному огляді.

Виявлення папілома вірусу - це не тест на рак, аналіз визначає онкогенні типи вірусу, наприклад 16 та 18. Їх наявність збільшує ризик розвитку хвороби.

При виявлені вірусу, лікар рекомендує повторний огляд через 6 місяців, та консультацію гінеколога.

Аналіз не проводиться під час менструації, слід уникати сексуального контакту на передодні обстеження, спринцювань, використання вагінальних ліків.
Смотрите также:

 

Популярные блоги:


Новости

Овощи помогают предотвратить и даже обратить вспять рак
16:32, 11.03.2011
Ученые из Университета штата Алабама (University of Alabama) сообщают, что такие овощи как брокколи и капуста богаты на полезные вещества, которые могут помочь предотвратить и даже... далее


Семьям, воспитывающим онкобольных детей предоставят 50% льготу на оплату услуг ЖКХ
09:08, 10.03.2011
В Сумах семьи, воспитывающие онкобольных детей, по решению местных властей получат 50-% льготу по оплате услуг ЖКХ. Из городского бюджета на покрытие этих расходов выде... далее


Украинские хирурги без скальпеля проводят уникальные операции на печени (видео)
08:49, 10.03.2011
Харьковские врачи нашли способ без скальпеля удалять опухоли на печени. В Институте общей и неотложной хирургии изобрели аппарат, который при помощи тонкой струи углекислого газа о... далее

Р РчР№С'РёР_Р_@Mail.ru